Stuknęło 500 polubień na FB!! – reviev po marcu i zmiany na blogu.

Czas na małe, szybkie podsumowanie

Czas na małe, szybkie podsumowanie

Skończył się marzec.

Powinno być ciepło. Tym czasem za oknem wieje okropnie, tak że spać nie można, deszcz zacina, szaro i ponuro. Dla uważnych i rozglądających się widać jednak, że wiosna wciska się na siłę do nas. Krzewy i drzewa się zielenią, codziennie rano budzi mnie ćwierkanie ptaków.

Ale się zagalopowałem.

Minął pierwszy kwartał 2015 roku. Mamy 500 polubień na FB – dla mnie mały sukces i historyczny moment. Po niespełna roku istnienia.

Jest pierwsza 500!!!

Jest pierwsza 500!!!

Na bloga trafiają i powracają regularnie czytelnicy z całego świata. Odkryłem właśnie nową flagę (a nawet nie wiedziałem o jej istnieniu) – Isle of Man.

im

Ponadto zawitali do mnie ostatnio goście z Boliwii, Ekwadoru, Hondurasu, Kazachstanu, Dominikany, Madagaskaru, Botswany i Malezji.

mgdokzec1bobw

pe

Czyli się kręci .

Na dniach dobiję do 25000 odsłon na blogu.

pobrane

A właśnie sam blog.

1Q2015 to intensywne poszukiwanie i zmiany. Aktualnie, na początek małe, kosmetyczne malowanie na stronie.

Zniknęła kategoria BLOG, bo sama strona jest blogiem i nie ma potrzeby mieszać Wam w głowach. W moim odczuciu jest bardziej przejrzyście.

Julek w podróży

Doszły nowe kraje i jest także zupełnie nowa kategoria – Jump for a weekend – zainspirowana moimi regularnymi, sobotnio – niedzielnymi wypadami (których jest, prawdę powiedziawszy, najwięcej) – liczę na to, że znajdziecie w niej swoje inspiracje na w miarę niedrogie podróże. A dla tych, którzy do tej pory nie złapali jeszcze tego bakcyla, będzie to bagcyl, żeby zacząć.

I gdzie tutaj jechać?

I gdzie tutaj jechać?

Na razie inspiracji i pomysłów jest sporo – właśnie do mnie dotarło, że do końca czerwca dość intensywnie mam napięty kalendarz – co oczywiście przełoży się na blogowe wpisy.

Już nie mogę się doczekać by znów wyruszyć w kolejną podróż.

Ale to już niebawem – w najbliższą sobotę kierunek Tallin.

Data wpisu by Julek in Jump for a weekend, Wędrówki Umysłu, Wszystkie, Zapiski

About Julek

Jestem podróżnikiem, trochę marzycielem. Ścigam się z czasem, aby za życia zwiedzić jak najwięcej. Tworzę swoją własną historię. Przyłącz się.

Translate »