Każdy ma swoją La Manchę

Hiszpania. Madryt 2012

Hiszpania. Madryt 2012

Pisałem wczoraj o pokonywaniu własnych lęków.

Dzisiaj kontynuując ten wątek napiszę o innych, które często wygrywają z nami.

Każdy tak ma i nikt mi nie powie, że jest inaczej. Kiwasz głową, że się zgadzasz chcąc zakończyć jakąś konwersację a w głowie budzi się bunt. Tutaj pojawiają się Twoje wiatraki – rozpoczyna się walka. Milczysz!!Bo tak trzeba, bo jest wygodniej, bo nie będą się czepiali. tanie loty do Hiszpanii na portalu – Centerfly.pl

Będą jeszcze bardziej. Najwygodniej jest walnąć w milczka – dlaczego? Bo Ty się nie odezwiesz a ktoś Twoim kosztem polepszy sobie humor!

Po co ? Bo właśnie wszechobecny strach zwycięża w Twojej głowie. Bo właśnie zamieniasz się w Don Kichota i rozpoczynasz pojedynek.

Czy tak powinno być?

Ja miałem coraz większą satysfakcję, że zaczynam funkcjonować w zgodzie ze sobą samym i swoimi regułami gry. Nieważne co mówią i robią inni. Ważne co mam w głowie i jak ja chcę funkcjonować? Odstawiłem na bok walkę z wiatrakami bo i tak nie wygram.

Podczas moich licznych podróży, uczę się szacunku do samego siebie i do innych. Te podróże mnie inspirują i pomagają mi odkryć siebie i moją drogę.

Dzięki temu, że postawiłem na własne wartości, mam to czego zawsze chciałem. Spokój i szczęście. A przy okazji spełniam własne marzenia. I już nie zamieniam się w Don Kichota.

Namawiam, bo nie jest za późno a każdy ma taką własną La Manchę – pytanie tylko jak skończy się Twoja przygoda z wiatrakami? Znajdź loty do Hiszpanii na portalu „- PanSamolocik.pl”

Ja zdecydowanie wolę je podziwiać niż z nimi walczyć. Przyjemniej, spokojniej, piękniej. I na moich zasadach.

Hiszpania. La Mancha.2012

Data wpisu by Julek in Hiszpania, Lifestyle, Wędrówki Umysłu, Wszystkie, Zapiski

About Julek

Jestem podróżnikiem, trochę marzycielem. Ścigam się z czasem, aby za życia zwiedzić jak najwięcej. Tworzę swoją własną historię. Przyłącz się.

Translate »